В Україні випробують французько-британську вакцину від COVID-19 | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Україні випробують французько-британську вакцину від COVID-19
28 Жовтня, 09:16

В Україні випробують французько-британську вакцину від COVID-19

Вчора, 27 жовтня, Міністерство охорони здоров’я України опублікувало наказ, яким дозволяє провести клінічні випробування двох варіантів вакцини від коронавірусу французької компанії Sanofi, яку вона розробила спільно з британською GSK.

В Україні проведуть третю фазу дослідження моновалентної та бівалентної вакцин, які призначені для захисту від коронавірусу дорослих віком 18 років і старших. Заявку на дослідження подала компанія «Санофі-Авентіс Україна».

Тестування проходитиме у київських клініках «Центр сімейної медицини плюс», «Едельвейс Медікс», «Медбуд-Клінік», «Благомед», а також у вінницькому медичному центрі «Салютем».

Вакцина Sanofi є векторною, за такою ж технологією створювали препарат AstraZeneca. Наразі вакцина не отримала схвалення в жодній країні, попередні фази її дослідження відбувалися у Кенії та США, пише Бабель.

У серпні 2020 року Європейська комісія попередньо домовилася з фармацевтичними компаніями Sanofi і GSK про закупівлю 300 млн доз вакцини проти Covid-19, які зможуть отримати всі держави-члени ЄС.

У травні компанія Sanofi та британська компанія GSK оголосили про успішне завершення другої фази випробувань власної вакцини від коронавірусу.

Фото: ілюстративне

  • 0
  • 2429
Відео