Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні з 1 березня зросте пенсія: на яку суму
23 Лютого, 15:18

В Україні з 1 березня зросте пенсія: на яку суму

З 1 березня в Україні пенсії зростуть на 11%. Це означає, що в середньому пенсійні виплати збільшаться на більш ніж 300 грн. Така індексація торкнеться восьми мільйонів пенсіонерів.

Про це пише прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Наразі в законодавстві не визначено дату, коли Уряд має індексувати пенсії, але ми розуміємо, що важливо невідкладно підтримати наших пенсіонерів. Крім того, наш Уряд подав законопроєкт, за яким індексація пенсій нарешті стане автоматичною та відбуватиметься щорічно з 1 березня. Тобто не політики, а закон визначатиме дату збільшення пенсійних виплат», – зазначив Шмигаль.

За його словами, планомірне та постійне зростання пенсій є однією зі складових боротьби з бідністю та підвищення соціальних стандартів для всіх українців.

«Водночас ми розуміємо, що основа достойних пенсій — це процвітаюча економіка, а також введення накопичувальної пенсійної системи. Саме тому Уряд вже цьогоріч хоче разом із Парламентом розв’язати всі нормативні питання для запуску другого рівня пенсійної системи. Це стане надзвичайно важливим кроком України до клубу цивілізованих та успішних держав», – повідомляє він.

Схожі новини