Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні заборонили обіг ліків, вироблених у росії і Білорусі
22 Травня, 17:13

В Україні заборонили обіг ліків, вироблених у росії і Білорусі

В Україні ввели обмеження обігу лікарських засобів, виробництво яких розташовано на території РФ або Республіки Білорусь. За законпроєкт № 7313 у цілому проголосували 299 нардепів. Про це повідомили у Верховній раді.

«Метою законопроекту, як зазначено у пояснювальній записці до нього, є обмеження обігу в Україні лікарських засобів, виробництво яких хоча б частково розташовано на території Російської Федерації або Республіки Білорусь, зменшення фінансової підтримки військової машини цих країн, стимулювання відмови від поставок товарів з цих країн в усьому світі», – йдеться у повідомленні.

Відповідно, якщо один або декілька етапів виробництва здійснювалось підприємствами, розташованими на території РФ і Білорусі, або ж якщо заявник або його представник пов’язані з російськими компаніями, то у держреєстрації лікарського засобу може бути відмовлено.

Також законопроєктом надається право Кабміну на період дії воєнного стану в Україні тимчасово зупинити експорт лікарських засобів у разі незабезпечення потреб системи охорони здоров’я України в таких лікарських засобах у повному обсязі.

  • 0
  • 31
Схожі новини