В Україні заборонили партію “Опозиційний блок” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Україні заборонили партію “Опозиційний блок”
08 Червня, 18:15

В Україні заборонили партію “Опозиційний блок”

Діяльність партії “Опозиційний блок” в Україні відтепер поза законом. Її заборонив восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність політичної партії “Опозиційний блок”, повідомляє громадський рух “Чесно“.

“Майно партії та всіх її осередків, згідно з рішенням суду передається державі. Але саме рішення може бути оскаржене у Верховному суді”, – йдеться у повідомленні.

Водночас решта деталей поки що залишаються невідомими. Аналітик “Чесно” Ігор Фещенко каже, що через закритість судового процесу причини заборони “Опозиційного блоку” стануть відомими лише після публікації повного тексту судового рішення.

“Заборона партій сама по собі не дасть нам бажаного результату. Ми знаємо про те, що вже забороняли “Компартію”, далі у нас перестала працювати “Партія регіонів”. І багато хто перейшов або в “Опоблок”, або в ОПЗЖ, або в інші проросійські партії. Ми це питання досліджували. Політики із вказаних політсил й далі працюють, створюючи нові партії. Прокуратура розслідує понад 2 000 фактів держзради і лише 18% направлені до суду. Головна мета нашого Реєстру — пам’ятати про кожного колаборанта і зрадника. Правоохоронці мають притягати їх до відповідальності. Тоді такі політики не зможуть балотуватися знову. Інакше нам знову доведеться боротися з ними і їхніми новими проєктами”, — наголошує лідерка Руху “Чесно” Віта Думанська.

У “Чесно” також повідомили, що ведуть реєстр держзрадників. У ньому вже 16 представників “Опозиційного блоку”. Зокрема. Це екснардеп Євген Балицький, який очолює фейковим губернатором окупантів на Запоріжжі, та Галина Данильченко, самопроголошена в.о. міського голови Мелітополя, яка однією з перших стала на бік ворога.

  • 0
  • 90
Відео