Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні запрацював онлайн-садок
14 Березня, 19:32

В Україні запрацював онлайн-садок

В Україні для дітей віком від 3 до 6 років запрацював онлайн-садок.Заняття доступні на YouTube-каналах МОН та ЮНІСЕФ, а також на платформі MEGOGO. Проєкт створили Міністерство освіти і науки та фонд ЮНІСЕФ.

Цей проєкт є платформою, на якій батьки та вихователі зможуть знайти усі необхідні розвивальні матеріали у відкритому доступі.  Для нас важливо, щоб, незважаючи на складнощі, вже з раннього віку освіта для української малечі була комфортною, корисною та цікавою, – зазначив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Перше заняття триває 40 хвилин. Основне призначення садка – зберегти зв’язок з освітнім процесом, відволікти дітей від війни, зайняти їх пізнавальною активністю, зазначають у МОН.

Ця ініціатива також має розвантажити батьків, які переживають стрес через бойові дії не менше за дітей. В онлайн-садку також зібрані поради, вправи та ігри для дошкільнят, спрямовані на розвиток знань та навичок.

Програму онлайн-садка розробляла команда вихователів разом із експерткою з дошкільної освіти Соломією Бойкович. До роботи також долучили психологів, щоб контент був безпечним для дітей, які перебувають у стресі.

  • 0
  • 58
Схожі новини