Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні запустили Єдиний портал вакансій
19 Вересня, 15:37

В Україні запустили Єдиний портал вакансій

В Україні запрацював «Єдиний портал вакансій». У Кабінеті міністрів України кажуть, що це інструмент, який значно полегшить пошук роботи.

Новий портал дає змогу знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі чи напрямку, очікуваного рівня зарплати. Нові вакансії з’являються на порталі в режимі реального часу та є максимально актуальними.

«Працевлаштування – надзвичайно актуальна на сьогодні проблема для багатьох українців. Надто тих, хто змушений був покинути свої домівки через бойові дії в своєму регіоні та переїхати. Водночас бізнес, який через війну змінив локацію, а також підприємства, що відкриваються чи розширюються, в тому числі за допомоги наших грантових програм, потребують робочої сили. Новий інструмент допоможе і роботодавцям, і працівникам та сприятиме відновленню та подальшому розвитку економіки», – зазначила міністр економіки України Юлія Свириденко.

Підписатися на вакансії за галуззю та регіоном можна через чат-бот у Telegram. Тут також можна отримати онлайн-підтримку з питань функціонування Державної служби зайнятості.

Єдиний портал вакансій спільно створювали Міністерство економіки України, Державна служба зайнятості та провідні українські сайти з пошук роботу.

Схожі новини