В Україні запустили новий сервіс безкоштовної психологічної допомоги: як долучитися | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Україні запустили новий сервіс безкоштовної психологічної допомоги: як долучитися
10 Серпня, 13:42
logo-black

В Україні запустили новий сервіс безкоштовної психологічної допомоги: як долучитися

Українців запрошують скористатися безоплатною психологічною допомогою онлайн. Відповідний проект «Mental help» запускає Мережа Глобального договору ООН в Україні. Про це LMN повідомила менеджерка з комунікацій Марина Сніжинська.

За її словами, проект зібрав команду фахових психологів, які готові працювати з усіма українцями, які відчувають на собі психологічні наслідки війни.

«Як отримати психологічну допомогу:

 

  • Зайти на сайт: https://mentalhelp.com.ua/
  • Переглянути профілі психологів і вибрати того, хто найкраще підходить саме вам.
  • У профілі психолога забронювати точний час приватного сеансу. Для цього треба заповнити коротку форму зі своїми контактними даними.
  • У зазначений час приєднатися до онлайн-зустрічі з психологом через посилання, яке прийде вам на електронну пошту», – йдеться в повідомленні.

За словами Марини Сніжинської, проект не має часових рамок і триватиме доки буде на нього запит. Так само необмеженою є кількість консультацій для кожної конкретної людини – вона визначатиметься індивідуально. Наразі в проекті залучені шість фахових психологів, які мають різні компетенції і працюють за різними напрямками, в тому числі з дітьми.

«Наразі ми продовжуємо проводити співбесіди з фахівцями, щоб збільшити кількість психологів, які консультуватимуть українців в рамках цього проекту. І їх число збільшуватиметься залежно від запитів, які ми отримуватимемо», – запевнила Марина Сніжинська.

Консультації відбуватимуться через застосунки відео-зв‘язку Zoom або Google Meet. Вони є безкоштовними та конфіденційними.

Відео