В Україні затвердили зразок польової форми для військовослужбовиць | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Україні затвердили зразок польової форми для військовослужбовиць
05 Серпня, 13:30

В Україні затвердили зразок польової форми для військовослужбовиць

Міністерство оборони України затвердило зразок-еталон літнього польового костюма для військовослужбовиць ЗСУ. З серпня цього року жіноча літня польова форма офіційно поставлена на забезпечення, повідомили у Міноборони.

«Модель костюма літнього польового для наших військовослужбовиць проходить належні процедури у заявлені терміни. Технічна специфікація та зразок-еталон вже затверджені. Тож найближчим часом будуть розпочаті відповідні процедури закупівель та постачання у війська», – повідомив Олексій Резніков.

Він додав, що також триває робота над впровадженням жіночого бронежилета.

«Вже є перші зразки жіночих бронежилетів. Триває їх вивчення на відповідність технічній специфікації. Після всіх відповідних випробувань і погоджень буде затверджено зразки-еталони бронежилетів. Зрештою, наші захисниці матимуть можливість отримати не тільки польову форму, а й засоби індивідуального захисту відповідно до своїх антропометричних даних», – зазначив Олексій Резніков.

Додамо, зараз у лавах ЗСУ проходить службу близько 42 тисяч жінок-військовослужбовців, близько п’яти тисяч з них перебувають на передовій.

Відео