В Україні знову росте захворюваність на коронавірус: свіжа статистика | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Україні знову росте захворюваність на коронавірус: свіжа статистика
04 Серпня, 10:09
logo-black

В Україні знову росте захворюваність на коронавірус: свіжа статистика

За попередню добу в лабораторіях Львівщини провели 938 досліджень на коронавірус. 34 занедужавших отримали позитивний результат. Нові випадки інфікування виявили у таких районах: Дрогобицький – 1, Золочівський – 7,
Львівський – 23 (Львів – 9), Червоноградський – 2, Самбірський – 1. 

За увесь час пандемії COVID-19 підтвердили у 138 270 мешканців області. Від ускладнень, спричинених недугою, померли 3 692 людини, зокрема за останніх 24 години хворобу не змогли подолати двоє пацієнтів. Одужали від коронавірусної інфекції 133 974 особи.

Вчора із таким діагнозом у медичні заклади Львова та області госпіталізували 13 хворих. 271 людину скерували на самоізоляцію. В реанімації перебуває 18 пацієнтів, з них на апаратах ШВЛ – 5.

У стаціонарах лікарень медичну допомогу отримують 125 захворівших, зокрема:

у Львівській обласній інфекційній лікарні – 45
у Центрі легеневого здоров’я – 24
у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих – 30
у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» – 2
у ЛШМД – 24

 

За 3 серпня в Україні зафіксували 984 нових підтверджених випадків COVID-19. 572 українці потрапили до лікарень, 43 пацієнти померли, одужало 570 людей, повідомляє МОЗ. Із тих, хто захворіли, – 59 дітей та 48 медпрацівників. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у столиці (236), Донецькій (91), Харківській (75), Херсонській (71) та Дніпропетровській (64) областях.

У МОЗ зазначили, що у випадку погіршення епідеміологічної ситуації в Україні будуть впроваджувати обмеження для невакцинованих громадян. Про це написав глава парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький у Facebook. Зокрема, працювати будуть школи, де вакциновано не менше 80% вчителів.

«На мою думку, аналогічні обмеження логічно запровадити для транспортників, підприємств громадського харчування та комерційних або комунальних структур, співробітники яких безпосередньо контактують з населенням. Хворий водій маршрутки інфікує аж ніяк не менше людей, ніж вчитель, – зазначив Радуцький. – Ми в Україні не говоримо про обов’язкову вакцинацію, ніхто не має права змушувати людину вакцинуватись. Але цілком справедливо вимагати, щоб роботу, яка передбачає контакт з великою кількістю людей, виконували вакциновані співробітники. Ще місяць тому в нас був дефіцит препаратів для щеплення. Але на позаминулому тижні ми отримали більше 2 млн. вакцин, на минулому тижні більше 2.5 млн. Вакцинація відкрита для всіх бажаючих. Підприємствам пропонуємо подавати заявку, замовляти мобільну бригаду і вакцинувати співробітників просто на робочому місці».

Нагадаємо, що за добу 2 серпня у світі діагностували понад 617 тисяч нових випадків захворювання на коронавірус, йдеться на сайті Worldometers. Зокрема, у США зафіксували понад 104 тисячі, в Індії – понад 44 тисячі нових інфікувань, у Бразилії – понад 32 тисячі випадків. Далі за кількістю хворих у рейтингу знаходяться Росія і Франція. Україна серед країн світу займає 18 місце за кількістю нових інфікувань, серед країн Європи – 8 позицію.

В Європі за добовим приростом хвороби лідирують Росія, Франція, Британія, а добовою смертністю від коронавірусу – Росія, Британія, Іспанія. Україна у цьому рейтингу – на 6 місці.

Фото: ілюстративне

  • 0
  • 2094
Відео