Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В українській розвідці розповіли про плани путіна щодо закінчення війни
27 Травня, 11:09

В українській розвідці розповіли про плани путіна щодо закінчення війни

путін не має наміру здавати позиції та відмовлятися від планів, тому війна в Україні буде довгою. Про це повідомив речник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький, пише Кореспондент.

За його словами, головне завдання кремля – оточити українську армію на сході України та вийти на межі Луганської та Донецької областей.

“Путін не відмовляється від своїх планів. Ця війна затягуватиметься. Наскільки буде затягнута активна фаза – це буде вересень, чи це буде жовтень, чи до кінця року – залежить від нашого опору, від стану наших сил оборони та від тієї допомоги, яку нам надають”, – зазначив Скібіцький.

Він наголосив, що з початку травня окупанти будують кілька ліній оборони в Херсонській області, мінують мости та дороги.

“Готують відповідні інженерні споруди, будується навіть не одна і не дві, а третя лінія оборони. І це говорить про те, що рф хоче залишитися (на півдні України) надовго”, – уточнив представник ГУР.

За його словами, російська армія вже використала 60% запасів високоточної зброї та починає знімати зі зберігання старі радянські боєприпаси.

Схожі новини