Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні через коронавірус призупинять навчання у школах
05 Березня, 13:57

В Україні через коронавірус призупинять навчання у школах

Україна буде вимушена запровадити епідеміологічні заходи у зв’язку з поширенням коронавірусу Covid 2019: на певний час заборонити масові заходи й закрити навчальні заклади. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко у Нових Санжарах, куди він приїхав разом із президентом, передає «Українська правда».

“Найближчим часом ми, на жаль, будемо вимушені вводити обмежувальні протиепідеміологічні заходи. Будемо забороняти проведення масових заходів, конференцій, спортивних заходів та закриватимемо тимчасово школи на обмежувальні протиепідеміологічні заходи. Будемо робити розрив навчальних процесів, щоб зменшити масові скупчення людей. Бо всі ми знаємо, що вірус передається повітряно-крапельним шляхом і треба як мінімум за 1.5-2 метри перебувати від людини, щоб не інфікуватися”, – зазначив Віктор Ляшко.

Нагадаємо, що у Чернівецькій області сьогодні ще двох українців госпіталізували до інфекційного відділення із підозрою на коронавірус.

Фото: УП

Схожі новини