В Україні – “день тиші”: людей закликають не порушувати закон | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Україні – “день тиші”: людей закликають не порушувати закон
30 Березня, 12:50

В Україні – “день тиші”: людей закликають не порушувати закон

Сьогодні, 30 березня, в Україні – “день тиші”. Напереродні виборів президента будь-які агітаційні заходи, виборчі листівки, плакати та інші друкованої агітації кандидатів заборонені.

Перший тур виборів відбудеться завтра, 31 березня.

Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук закликала членів виборчих комісій ретельно стежити за порушеннями та провокаціями.

” Ми забезпечуємо проведення виборів, які визначають долю країни, а не окремих політичних сил чи їх лідерів. Закон повинен бути понад усе. Не потрібно ламати собі життя і отримувати вирок за протизаконні дії.”, – зазначила Сліпачук.

Голова ЦВК наголосила, що будь-яке порушення виборчого процесу з боку членів комісій притягуватиметься до кримінальної відповідальності.

Сліпачук додала, що ні керівники комісій, ні правоохоронці чи будь-які інші особи – не мають права тиснути на членів комісій і змушувати до незаконних дій.

Нагадаємо, у неділю, під час виборів у Львівській ОДА  працюватимуть телефони «гарячої лінії» :(032) 2-999-285 і (032) 2-999-152. Зателефонувавши, кожен виборець може повідомити про порушення.

Відео