Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні можуть з’явитися приватні слідчі ізолятори
17 Грудня, 09:17

В Україні можуть з’явитися приватні слідчі ізолятори

Міністр юстиції Денис Малюська заявив про наміри створити приватні СІЗО, підкресливши, що тюрмами має опікуватись держава, передає “Свобода слова” на ICTV.

“Ми хочемо зробити приватні СІЗО, приватні тюрми – ні. Чому? Тому що це бізнес, великий бізнес. І з’являється такий бізнес, який зацікавлений у тому, щоб людей у тюрмах було більше. Вони не зацікавлені в тому, щоб людей перевиховувати, щоб їх відправляти на волю, щоб застосовувати інші, дешевші способи покарання. Тому ми не підемо на приватизацію тюрем. Ми підемо на приватизацію СІЗО. У нас, дійсно, з’являться приватні слідчі ізолятори, де особи утримуються до вироку суду”, – заявив Денис Малюська.

Міністр навів приклади країни, де існували чи існують приватні тюрми. За його словами, така ініціатива була провальною, оскільки на ній стали заробляти, кількість ув’язнених збільшилась.

Малюська додав, що, якщо умови утримання особи будуть покращені, то за це має платити людина, яка і перебуває в цих умовах. Ці кошти можна буде спрямувати на поліпшення умов для тих, хто перебуває безкоштовно.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини