Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні планують заборонити ввезення секондхенду
27 Грудня, 09:16

В Україні планують заборонити ввезення секондхенду

Міністерство соціальної політики працює над пропозиціями заборонити ввезення в Україну секондхенду. Про це вчора, 26 грудня,  сказав заступник міністра соціальної політики Олег Коваль, повідомляє “Укрінформ”.

“Ми будемо вносити пропозицію заборони ввозити секондхенд в Україну. Ми тільки дозволяємо, наприклад, обладнання для водолазів, спеціальну форму високої якості, яка захищає пожежника, тощо…”, – каже Коваль.

Він уточнив, що відповідні пропозиції готують спільно з Державною митною службою та Реанімаційним пакетом реформ.

“Ми вимагаємо від державних установ надсилати листи-звернення на Міністерство соціальної політики, що вони чекають гуманітарну допомогу в певній кількості зі встановленням на баланс. Якщо цього не буде, то відповідні державні службовці понесуть покарання. Я  буду звертатися до правоохоронних органів із проханням порушити кримінальну справу щодо цих дій. Я вже кілька заяв підписав”, – каже заступник міністра.

Олег Коваль зауважив, що наразі в Україні поширена практика, коли під виглядом гуманітарної допомоги на територію країни насправді ввозяться речі для продажу в секондхенді без митного оформлення.

“За рік держава у вигляді втрат по несплаті митних платежів втрачає від 2 до 3 млрд грн”, – каже Коваль.

Фото: pravlife.org.

Схожі новини