Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні ще двоє людей заразилися коронавірусом (оновлено)
12 Березня, 19:08

В Україні ще двоє людей заразилися коронавірусом (оновлено)

В Українці зафіксували ще два випадки зараження коронавірусом –  у 70-річної жінки з Радомишля Житомирської області та 64-річного чоловіка з Чернівецької області. Його дружина перебувала в Італії протягом останніх 14 днів.

«Дружина була єдиною людиною, з якою інфікований пацієнт тісно контактував. Наразі сама жінка почувається добре та не має ознак гострих вірусних захворювань, їй проводять лабораторні тести та дослідження», — йдеться у повідомленні МОЗ України.

Стан чоловіка стабільний.

У Житомирській ОДА розповіли, що жінка, у якої теж виявили коронавірус, повернулась з Польщі 1 березня. Стан здоров’я погіршився 3 березня, але вона не звернулась до лікарів, не самоізолювалась і 8 березня ходила до церкви.

Її госпіталізували до районної лікарні у Радомишлі сьогодні, 12 березня. Стан жінки середньої тяжкості, вона перебуває в інфекційному відділені.

Медики виявили шість контактних людей, які разом із нею проживають. Вони перебувають вдома на обсервації, поки у них немає симптомів коронавірусу.

«Були гості у людей. Встановлено 4 осіб, двоє з них жителі Радомишля, які перебувають вдома на обсервації. Ще двоє — жителі Києва. Вони також будуть на обсервації», — зазначив глава Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Раніше в Україні був зафіксований один випадок коронавірусу COVID-19 – у чоловіка в Чернівцях, наразі його стан задовільний.

Фото: Страна.

Схожі новини