Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні створили Держслужбу у справах ветеранів
14 Листопада, 16:01

В Україні створили Держслужбу у справах ветеранів

Водночас ліквідували Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників АТО

Нова служба буде правонаступником ліквідованої, а її гранична кількість співробітників становитиме 150 осіб.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні в середу.

Головою комісії з ліквідації Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО призначили першого заступника голови служби Ігоря Мальцева.

27 лютого 2018 року Верховна Рада України рекомендувала Кабінету Міністрів утворити Міністерство у справах ветеранів.

І вже наприкінці березня Кабмін розпочав процес створення цього виконавчого органу. Ігор Мальцев передбачив запуск Міністерства у справах ветеранів у IV кварталі 2018 року. Фракція “Блок Петра Порошенка” підтримала кандидатуру Ірини Фріз на посаду глави Міністерства ветеранів.

13 листопада народний депутат фракції “БПП”, голова парламентського комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО і людей з інвалідністю Олександр Третьяков заявив, що неможливо одночасного реформувати Державної служби України у справах ветеранів і створити нове Міністерство України зі справ ветеранів.

 

“З кінця лютого 2018 року уряд не виконував постанови Верховної Ради про створення Міністерства ветеранів, але після нещодавньої акції ветеранів та громадських активістів Володимир Гройсман запропонував реорганізувати Державну службу з питань ветеранів, назвавши це одним із найшвидших рішень”, – повідомив Олександр Третьяков.

Він також зазначив, що реорганізація Держслужби ветеранів не вирішує кілька ключових проблем, які мало б вирішити Міністерство у справах ветеранів. Глава уряду визнав незадовільною роботу міністра соціальної політики Андрія Реви щодо соціального захисту ветеранів, “але все-таки вирішив тягнути час, замість того, щоб вирішувати проблему по – суті”.

Схожі новини