Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні третя людина померла від коронавірусу
19 Березня, 20:56

В Україні третя людина померла від коронавірусу

В Івано-Франківській області померла 56-річна жінка, інфікована коронавірусом SARS-CoV-2. Це третій летальний випадок, зафіксований в Україні. Про це заявили в Міністерстві охорони здоров’я України.

«Пацієнтка поступила в лікарню у важкому стані. Тривалий час вона займалась самолікуванням і надто пізно звернулася до лікарів. Жінка померла через добу після госпіталізації, ще до отримання результатів тесту на COVID-19», — кажуть у МОЗ.

Зазначимо, спершу лікарі діагностували в жінки грип «А», ускладнений пневмонією. Втім, також відправили аналіз до Києва, аби перевірити на коронавірусну інфекцію. Відтак, сьогодні лабораторія підтвердила, що це був саме коронавірус, передає “Бліц-Інфо”.

“Будуть вжиті максимальні заходи. Похорон буде без людей. Ми пропонуємо не віддавати тіло родичам, а поховати окремо. Контактував з нею тільки чоловік. Він знаходився у самоізоляції разом з нею. Сьогодні поліція починає встановлювати, з ким вона спілкувалась. Чоловік приїхав з-за кордону і перебував в самоізоляції, а дружина заразилась від нього. У чоловіка наразі симптомів немає”, – каже очільник Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

  • 0
  • 4618
Схожі новини