Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні вже 172 медики захворіли на коронавірус
07 Квітня, 16:54

В Україні вже 172 медики захворіли на коронавірус

Головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко заявив, що вже 172 медичних працівників заразились коронавірусною хворобою. Про це він розповів в ефірі “Сніданку з 1+1”, передає ТСН.

“Наразі у 172 медиків встановлено діагноз коронавірусна інфекція, який підтверджений лабораторно. Це велика цифра, але питання в тому, що медики у всіх країнах – це перші люди, які зустрічаються з хворими, зокрема, і з коронавірусною хворобою, тому наше прохання до медиків зустрічати всіх як потенційно інфікованих на коронавірусну хворобу”, – заявив Ляшко.

За його словами, коли сімейні лікарі і бригади швидкої допомоги та лікарі інфекційних відділень зустрічають хворих з симптомами ГРВІ, вони не думають про коронавірусну хворобу.

Висловлювання Ляшка обурило медиків, у соцмережах вони дорікають чиновникам та керівництву лікарень, що ті не забезпечують їх засобами індивідуального захисту відповідної якості та в потрібній кількості.

Додамо, лише за за минулу добу, 6 квітня, діагноз COVID-19 підтвердили у 32-х українських медичних працівників. Станом на понеділок найбільше хворих медиків виявлено у Тернопільській області. Там тоді підтвердили коронавірус у 44-х медичних працівників, 35 з них – з Монастириського району.

Фото(ілюстративне): Главком

Схожі новини