Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні вже друга смерть від коронавірусу: померла 33-річна жінка з Буковини
17 Березня, 20:39

В Україні вже друга смерть від коронавірусу: померла 33-річна жінка з Буковини

В Україні станом на 20:00 17 березня офіційно зареєстровано 14 випадків захворювання Covid-19, два з них летальні, повідомив Центр громадського здоров’я у Facebook.

У МОЗ зазначають, що сьогодні зафіксовано 7 нових випадків інфікування на коронавірус.

За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 14 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (1) області та м. Київ (2).

Із виявлених сьогодні: Київська обл. (1) – 44-річний чоловік, що був закордоном; Чернівецька (6) – 33-річна жінка (летальний), особи віком 31, 10, 18 років, двоє дітей віком рік і десять місяців та шість місяців. Усі з них є контактними особами раніше підтвердженого випадку.

Жінка з Чернівецької області померла ще вчора, пише “Молодий буковинець”. Як раніше повідомляли в ОДА, вона перебувала на стаціонарному лікуванні з підозрою на коронавірусну інфекцію в інфекційному відділенні Чернівецької обласної клінічної лікарні, проте померла вчора приблизно о 19.00. При госпіталізації у неї відібрали зразки для діагностування інфекції, однак не встигли дізнатися результати за життя.

Напередодні чиновники запевняли, що жінка померла від супутньої неврологічної патології. Сьогодні центральна вірусологічна лабораторія таки виявила у померлої коронавірусну інфекцію.

 

 

Схожі новини