Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні з’явився новий головний військовий прокурор
11 Вересня, 15:28

В Україні з’явився новий головний військовий прокурор

Сьогодні генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив нового головного військового прокурора. Місце нещодавно звільненого Анатолія Матіоса зайняв екс-нардеп Віктор Чумак, йдеться на сайті ГПУ. Вчора цю кандидатуру погодив президент Володимир Зеленський.

Про своє призначення Віктор Чумак написав у Facebook.

«Руслан Рябошапка, з яким ми разом працювали над новим антикорупційним законодавством, збирає в прокуратурі потужну команду. Більше всього мене тішить те, що я знаю не тільки височенний професійний рівень цих людей, а головне – їхню мотивацію. І це не власна кишеня, чи непомірні амбіції. Це те, що у всьому світі зветься public good – суспільне благо», – написав він.

Віктор Чумак має вищу юридичну освіту – у 1995 році закінчив Київський університет ім. Тараса Шевченка. До 1999 року працював у Національній академії державної прикордонної служби. Наступного року очолив управління правового забезпечення Державного комітету у справах охорони державного кордону України. У 2004-2009 роках був експертом, директором програм політичного аналізу та безпеки, директором Міжнародного центру перспективних досліджень.

Віктор Чумак – народний депутат України 7-го та 8-го скликань від партії «УДАР» та «Блоку Петра Порошенка» відповідно. З 2012 року працював на посаді Голови Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, а з 2014 року – Заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції. Має звання генерал-майор юстиції запасу.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини