Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні запрацювала Нова митниця: що вже змінилося
08 Грудня, 14:17
logo-black

В Україні запрацювала Нова митниця: що вже змінилося

Відсьогодні, 8 грудня, в Україні запрацювала Нова митниця. Державній митній службі передають повноваження Державної фіскальної служби у сфері державної митної політики.

При перезапуску служби скоротили кількість регіональних митниць з 26 до 16. Відповідно припинила свою роботу Львівська митниця ДФС. Її повноваження перейшли до Галицької митниці, яку утворено із Львівської, Івано-Франківської і Тернопільської (окрім деяких районів) митниць. Галицьку митницю очолив Володимир Цабак.

У пресслужбі Нової митниці звітують також про запущений тестовий портал та кол-центр – скарги на роботу митниці можна залишати на цьому сайті  або за телефоном 0800-503-644. Також створений калькулятор розрахунку платежів при митному оформленні автомобілів.

У Новій митниці наголошують, що старі рахунки ДФС відзавтра вже не будуть доступні для надходження коштів. Нові рахунки  за цим посиланням. Реквізити просять перевіряти на відповідних сайтах митниць.

Нагадаємо, кілька днів тому прем’єр-міністр України Олексій Гончарук так прокоментував розпорядження уряду про запуск Нової Митниці:

«Наразі маємо зупинити контрабанду, повністю трансформувати митну сферу й оновити кадровий склад», – зазначив він на брифінгу.

Глава уряду розповів також, що відтепер вилучене митниками майно продаватимуть виключно через е-аукціони ProZorro.Продажі. Виручені кошти направлятимуть до державного бюджету.

Схожі новини