Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні запрацюють нові правила усиновлення
31 Липня, 19:29

В Україні запрацюють нові правила усиновлення

Цьогоріч з осені українці, які претендують на всиновлення дитини, проходитимуть обов’язкове навчання – спеціальний курс підготовки з виховання дітей-сиріт. Тільки після отримання відповідного сертифікату отримають право стати батьками.

«Навчання для того, щоб в подальшому розраховувати власні сили та бути свідомими у своєму виборі Це дозволить попередити таке явище як позбавлення прав батьків-усиновлювачів та не допустити подвійної психологічної травми для дітей», – розповів начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис, пишуть у пресслужбі ЛОДА.

Наразі у Мінсоцполітиці лише розробляють такий навчальний курс.  Такі зміни вступлять у дію з 20 жовтня.

Існують і винятки. Такі навчання не потрібно буде проходити усиновителям, які є родичами дитини, її опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями.

Також усиновити дитини, яка є громадянином України, зможуть не всі. Насамперед розглядатимуть кандидатуру саме українців. Якщо жодні з охочих за певних обставин не підходять – тоді розглядають можливість передати дитину на виховання у сім’ю іноземців. При цьому громадянство  дитини до досягнення нею 18 років – українське.

Детальніше про зміни, які прийняв Кабмін до порядку всиновлення дітей-сиріт, можна ознайомитися тут.

Фото: devzt.info

Схожі новини