Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні змінили показники поділу на COVID-зони
12 Серпня, 18:55

В Україні змінили показники поділу на COVID-зони

В Україні  скоротили  кількість критеріїв, за якими визначатимуть, до якої зони за рівнем Covid-небезпеки віднести область.  Замість чотирьох критеріїв, які визначали  рівень небезпеки,  тепер керуватимуться  трьома: заповненість лікарень, рівень тестувань та кількість нових хворих за 14 днів.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов сьогодні, 12 серпня.

“Оновлені показники покажуть, при якому рівні захворюваності медична система може справлятися з кількістю захворілих COVID-19. Комісія ТЕБ та НС буде приймати рішення про встановлення рівня епідемічної небезпеки кожні сім днів. При цьому рішення про ослаблення «червоного», «помаранчевого» і «жовтого» рівня не може бути переглянуто раніше ніж через 14 днів”, – зазначив Степанов.

2-54
1-81

Йдеться про максимальний інкубаційний період, це — термін, якого достатньо, щоб чітко визначити, чи стабілізована ситуація із захворюваністю і чи безпечно пом’якшувати обмеження.

Також  Кабмін встановив, що якщо рівень заповнювання ліжок в медустановах, визначених для пацієнтів з COVID-19, по всьому регіону п’ять днів поспіль становитиме 50% і більше, на території цього регіону встановлюється «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки. Якщо ж рівень завантаженості цих лікарень буде перевищувати 75%, на території області встановлюється «червоний» рівень епідемнебезпеки.

Середній рівень ПЛР та ІФА-тестувань у області має упродовж семи днів становити не менше 24 на 100 тисяч населення. У Львові та області становить 104,02. Показник нових хворих за останні 14 днів не має перевищувати 40 на 100 тисяч населення.

Схожі новини