Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні змінили підготовку водіїв та видачу їм посвідчень
22 Жовтня, 15:01

В Україні змінили підготовку водіїв та видачу їм посвідчень

У головному сервісному центрі повідомили  про зміни, які стосуються майбутніх водіїв та автошкіл. Мова йде про зменшення адміністративного тиску під час підготовки водіїв транспортних засобів, спрощення процедур акредитації автозакладів, отримання та обміну посвідчення водія, повідомляє головний сервісний центр МВС.

«Відтепер допускається індивідуальний порядок підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв. Практичний іспит складається в територіальному центрі МВС, в якому успішно складено теоретичний іспит. Термін дії свідоцтва про закінчення автошколи скорочено з 10-ти до 2-х років. Також дозволено фото- та відеофіксація під час складання іспитів. Свідоцтво про закінчення закладу з підготовки, перепідготовки й підвищення кваліфікації водіїв в паперовому вигляді випускникам автошкіл тепер не видається. Натомість воно в електронному вигляді вноситься закладом до Єдиного державного реєстру МВС», – зазначають у сервісному центрі.

Також між територіальними органами з надання сервісних послуг МВС та закладами з підготовки водіїв працюватиме електронний обмін інформацією. Викладачі та інструктори з водіння будуть зобов’язані вносити у спеціальний електронний журнал інформацію про час проведення теоретичних та практичних занять, а також про транспортний засіб, на якому здійснюватиметься практичне заняття.

Нововведення покликане покращити організацію навчального процесу та запровадити моніторинг за навчанням кожного слухача.

Всі випускники, які закінчили навчання з підготовки водіїв у закладах професійно-технічної освіти, допускаються до складання іспитів без додаткового навчання в автошколі.

Фото: ілюстративне

Схожі новини