Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В українських СІЗО з’явилися платні камери з покращеними умовами
08 Травня, 13:25

В українських СІЗО з’явилися платні камери з покращеними умовами

В українських слідчих ізоляторах запустили функціонування платних камер із поліпшеними умовами. Наразі такі з’явилися у Київському СІЗО. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

Так, у Київському СІЗО запрацювали 4 платні камери: одна — двомісна, одна — тримісна та дві — чотиримісні. Інші українські СІЗО “підтягнуться трохи згодом”, написав міністр.

Вартість розміщення у такій камері в Києві залежить від терміну, за який платять: за добу буде 2 тис. грн, за тиждень — 8 тис. грн, за місяць — 12 тис. грн.

Наступного тижня з’явиться можливість оплатити за камеру в СІЗО на сайті «Онлайн будинок юстиції». Отримані кошти обіцяють використати для підтримання належних умов утримання у безкоштовних камерах та на покриття собівартості утримання камер з поліпшеними умовами

Міністр додав, що платні камери — це не “ВІП-камери”. У платній камері більша площа, а також є холодильник, телевізор і столове приладдя.

«Ну і ремонт не сторічної давнини як це часто трапляється у наших слідчих ізоляторах. Наявність платних камер не порушує прав людини. Як і раніше, ми забезпечуємо функціонування безкоштовних камер і їх стан не тільки не погіршиться, а навпаки буде поліпшений коштом доходів, які генеруватимуть платні камери», — каже Малюська.

Він додав, що люди в СІЗО вважають невинуватими, допоки суд не доведе вину. Тому в людини має бути можливість оплатити кращі умови проживання. Водночас для людей, який суд уже засудив, не створюватимуть поліпшені умови за гроші.

020
medium-12

Фото зі сторінки у Facebook Дениса Малюськи.

  • 0
  • 257
Схожі новини