Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В укриття Львова проводять інтернет: як отримати
25 Квітня, 15:09

В укриття Львова проводять інтернет: як отримати

Від початку війни «Домашній інтернет» від Київстар з’явився в 211 укриттях Львова. Компанія продовжує приймати заявки на подальші підключення, інформують у міській раді.
Для того, щоб підключили WI-FI у вашому укритті, потрібно звернутись із запитом на електронну адресу wifi@kyivstar.net, вказавши свої контакти та адресу підключення. Технічний спеціаліст надасть оперативний зворотний зв’язок щодо можливості підключення та необхідний час для виконання запиту. Послуга надається безкоштовно.

«Кожен із нас зараз робить свій внесок у наближення перемоги в цій війні, і наше головне завдання зараз – це  забезпечувати громадян зв’язком – мобільним та фіксованим. Тому ми одразу запропонували свою допомогу в забезпеченні інтернетом бомбосховищ та підтримуємо наших колег-провайдерів, які також активно реалізовують цю ініціативу», – прокоментував керівник департаменту фіксованого зв’язку Київстар Сергій Сухорук.

Загалом Київстар підключив понад 700 бомбосховищ та укриттів у 38 містах України та готовий надавати послугу в кожному зі 124 населених пунктів, де є мережа «Домашній інтернет».

Схожі новини