В «Укрзалізниці» з’явиться інтерактивна карта поїздів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В «Укрзалізниці» з’явиться інтерактивна карта поїздів
06 Вересня, 20:24

В «Укрзалізниці» з’явиться інтерактивна карта поїздів

Укрзалізниця планує автоматизувати процеси руху поїздів з допомогою запуску інтерактивної карти руху. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив очільник компанії Володимир Жмак.

Так, відстежувати потяги можна буде в реальному часі 24/7.

«Вчора підвели підсумки виконання доручень і маємо перші результати: наразі вже можемо говорити про наявність рішень щодо вирішення питань пропускної спроможності окремих ключових ділянок і тягового потенціалу, необхідного для забезпечення перевезень, подовження плечей обслуговування одним локомотивом, електрифікацію певних ділянок з метою вивільнення тепловозів і поліпшення експлуатаційної роботи», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, за словами Жмака, завдяки втіленню цих рішень зможуть вивільнити локомотиви з одних ділянок та передати їх для використання на інші – де є їх нестача. Це дозволить перевозити більше вантажів і доставляти їх швидше, що зробить УЗ більш привабливою та зручною для бізнесу.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів призначив 56-річного Володимира Жмака на посаду голови правління АТ «Укрзалізниця» на засіданні 26 серпня.

До цього Жмак був призначений членом наглядової ради ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» у травні 2019 році.

Відео