Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В УКУ запровадили стипендію імені Артема Димида для пластунів
20 Червня, 12:25

В УКУ запровадили стипендію імені Артема Димида для пластунів

Український католицький університет започатковує стипендійний фонд імені Артема Димида, який днями загинув у російсько-українській війні. З такою ініціативою виступила родина Героя, повідомляють на сайті УКУ.

«Стипендію в університеті надаватимуть пластунам, які вступатимуть на бакалаврські та магістерські програми УКУ. Фонд створено у співпраці з національною скаутською організацією «Пласт» та брендом українського одягу «Авіація Галичини»», – розповіли в університеті.

За словами проректорки Українського католицького університету Наталки Климовської, спільна ціль — зібрати 75 тисяч доларів у сталий фонд, який  дозволить генерувати стипендію імені Артема Димида та відповідно покривати витрати на навчання студента/студентки в університеті щороку.

Долучитися до наповнення фонду можна за посиланням.

Нагадаємо, 27-річний Артемій Димид загинув на війні 18 червня 2022 року, захищаючи Україну від російських окупантів. Його накрило мінометним вогнем неподалік Донецька. Артем був пластуном та випускником історичної програми Гуманітарного факультету УКУ.

Схожі новини