Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Унівській лаврі скасували карантин: монахи одужали
18 Серпня, 20:12
logo-black

В Унівській лаврі скасували карантин: монахи одужали

Вчора, 17 серпня, після карантину для відвідувачів знову відчинили Свято-Успенську лавру УГКЦ, що в селі Унів Перемишлянського району. У кінці липня її закрили через спалах COVID-19 серед монахів. Як повідомили на сторінці лаври у Facebook, монахи, які хворіли на коронавірус, уже одужали.

У лаврі мешкає близько 40 монахів. Майже половина з них інфікувалася коронавірусом. До монастиря обмежили доступ вірянам. Хворі монахи перебували під наглядом лікарів.

«Час карантину в Унівській Лаврі завершений. Всі браття одужали і двері нашої обителі відкриті для всіх вірян. Висловлюємо щиру подяку усім людям доброї волі, які в час нашої затяжної недуги підтримували нас молитвою, морально та подавали допомогу як фінансову, так і продуктами харчування. Ми, направду, увесь той час почували себе захищеними Вашою увагою і по-особливому досвідчили, як Господь Бог любить нас через Вашу присутність у непрості хвилини в житті Лаври та благі вчинки Ваших рук», – зазначають у Свято-Успенській Лаврі.

Свято-Успенська унівська лавра – один з найбільших паломницьких центрів УГКЦ. Щороку сюди приїжджають десятки тисяч віруючих. Моляться до чудотворної ікони пресвятої Богородиці Одигитрії та цілющого джерела.

«У Лаврі живуть дуже щирі та добрі монахи, тому було прикро, коли вони захворіли. Увесь цей час ми молилися за їх одужання та носили їм продукти, аби вони укріпляли імунітет. Дякувати Богові, що всі одужали. Але не варто людям масово їхати сюди. Думаю, вони відновлять свої молитви онлайн. Тому варто наразі молитися вдома», – говорить LMN мешканка Унева Ольга.

Фото: Фейсбук

Схожі новини