Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В уряді підготують варіанти як здійснити виплати військовим і провести парад
10 Липня, 21:41

В уряді підготують варіанти як здійснити виплати військовим і провести парад

Кабінет міністрів планує протягом тижня підготувати для президента Володимира Зеленського варіанти, як можна направити на доплати військовим 300 млн грн, не скасовуючи військовий парад на День Незалежності.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Я запропонував президенту, що ми підготуємо варіанти, яким чином і виплатити підвищення, і провести парад, але з максимально оптимальними фінансовими витратами … Думаю, що протягом тижня ми підготуємо свої пропозиції. Ми це запропонуємо президенту. Президент як верховний головнокомандувач прийме рішення, але я вважаю, що це парад – для суспільства. Це не для чиновників, не для когось іншого. Це для українців, для українських воїнів, для українського суспільства, для української держави. Тому я б хотів, щоб парад відбувся», – зазначив Гройсман.

Прем’єр запропонував провести парад не за рахунок соцвиплат, а з інших джерел. Міністру фінансів, міністру оборони від імені уряду дано доручення ретельно порахувати вартість проведення параду та знайти джерела фінансування.

«Я вважаю, що пропозиція президента про направлення додаткових 300 мільйонів на підвищення соціальних стандартів для наших воїнів, є абсолютно правильним, я його підтримую. Але я вважаю, що ми маємо провести військовий парад 24 серпня», – додав Гройсман.

 

Фото: УНІАН

Схожі новини