Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В уряді розповіли про економічну програму, «європейські пріоритети» та олігархів
16 Вересня, 08:19

В уряді розповіли про економічну програму, «європейські пріоритети» та олігархів

Прем’єр Олексій Гончарук анонсував, що за декілька тижнів у парламенті буде представлено програму діяльності уряду.

Про це він розповів у виступі на конференції YES.

«За пару тижнів ми, новий уряд, представимо нашу програму в парламенті… Там будуть цифри, плани, деталі. Я думаю, що багато буде дискусій щодо того, що ми збираємося зробити. Уряд планує відкрити ринок землі вже наступного року, навести лад з монополіями», – заявив Гончарук.

Виконання Угоди про асоціацію з ЄС та “промисловий безвіз” є одними з ключових пріоритетів роботи уряду.

Про це заявив  міністра економіки Тимофій Милованов на YES.

«Пріоритетом для нашої роботи є реалізація Угоди про асоціацію з ЄС. Зокрема, одним з найважливіших пріоритетів є “промисловий безвіз”, вирішення питань стандартизації, що спростить наш експорт. Україна відкрита для всіх торгівельних партнерів, зокрема й США, але й не тільки», – пояснив Милованов.

Гончарук заявляє, що великі групи впливу в Україні можуть “заспокоїтися” і займатися бізнесом.

«Наш уряд – це шанс для великих груп впливу в цій країні. Тому що протягом дуже тривалого періоду часу ці групи змінювали одна одну, приходячи до влади. Кожна наступна приходила до влади, намагалася якось відсунути, віджимати одна одну, і це призводило до постійної боротьби. Зараз унікальна ситуація, коли абсолютно всі групи впливу можуть заспокоїтися і погодитися на те, щоб разом будувати рівні правила, не втручатися нарешті в суди, не намагатися розставляти своїх людей в органах державної влади, а просто заспокоїтися і зосередитися на тому, щоб робити бізнес. Це прекрасна можливість…Найголовніший челендж для мене – знайти спільну мову з різними групами впливу і суспільством, щоб правильно прокомунікувати свої наміри і пояснити, що нас не потрібно боятися, а потрібно співпрацювати між собою і урядом для того, щоб зростати разом», – додав Гончарук.

 

Фото: YES

Схожі новини