Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Зеленського хочуть підписання міжнародного договору на заміну Будапештському меморандуму
24 Вересня, 07:31

В Зеленського хочуть підписання міжнародного договору на заміну Будапештському меморандуму

У команді президента України Володимира Зеленського розглядають і піднімають на різних переговорах ідею про підписання масштабного міжнародного договору за участі провідних світових держав.

Про це в інтерв’ю «Лівому берегу» розповів помічник Володимира Зеленського Андрій Єрмак.

«У нас є ідея – зараз я говорю про це вперше – яка тепер звучить в переговорах, щоб врегулювання ситуації закінчилося підписанням масштабного міжнародного договору, в якому б взяли участь всі найбільші гравці – Сполучені Штати, Великобританія, Німеччина, Франція , Китай, які зафіксували б на роки, а краще на століття, наш суверенітет, територіальну цілісність. Як один з елементів гарантії в Україні повинні з’явитися штаб-квартири міжнародних організацій.

 

Питання в тому, чим ми наповнимо цей договір? Як юрист, при укладанні угоди я завжди дивився на пункти, які дадуть мені можливість відстоювати свої права, в тому числі в суді. Ось якщо підходити до міжнародного договору з такої позиції, а не для того щоб підписати гарний документ і випити потім шампанського, тоді він буде працювати. Якщо на якомусь етапі ми зрозуміємо, що” нормандський “формат не працює, будемо шукати інші формати», – додав він.

 

Фото: Макс Требухов

Схожі новини