Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Зеленського розповіли про плани переїзду з Банкової на Європейську площу
23 Червня, 10:07

В Зеленського розповіли про плани переїзду з Банкової на Європейську площу

Команда президента Володимира Зеленського презентувала йому концепцію нового офісу, куди має приїхати Адміністрація глави держави.

Відповідне відео презентації опубліковане у Facebook “Команди Зеленського”.

Мова перетворення АП у сучасний, європейський офіс президента.

«Основне, що це буде за рахунок грантів європейських організацій, ЄС, і дає можливість нам збільшувати зарплати, і не давати додаткове навантаження на державний бюджет», – сказав голова АП Андрій Богдан.

Назва Адміністрація зміниться на «офіс президента», а сам офіс стане місцем, де відбуватиметься аналіз політики.

Офіс буде розташований в Українському домі. Там буде коворкінг, кафе, місце для протестів. Вікна кабінету президента виходитимуть на Європейську площу.

Зеленський підписав указ про утворення Офісу президента України шляхом реорганізації та скорочення чисельності працівників Адміністрації президента.

 

Національний художній музей України підтримує ідею передачі Адміністрації президента під музей.

«Банкова, так Банкова. Національний художній музей вже багато десятиліть потребує розширення. Ми неодноразово заявляли про доцільність створення Музею сучасного мистецтва в структурі NAMU і адаптації для нього приміщення “Українського дому” або будівництво нової будівлі. Тому музей радо відгукнувся на ініціативу офісу президента та оперативно вступив у перемовини. На зустрічі керівництво NAMU поділилося своїм баченням щодо умов, за яких втілення такої співпраці є можливим. У першу чергу, має бути визначено долю двох музеїв, фонди яких зараз розташовані в Українському домі, – музею Леніна та МВЦ «Музей історії Києва», – зазначили в музеї.

 

Фото: 1+1

Схожі новини