Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Зеленського запустили проект “Ліфт” та взялись за “Державу у смартфоні”
29 Травня, 07:34

В Зеленського запустили проект “Ліфт” та взялись за “Державу у смартфоні”

Команда президента Володимира Зеленського запустила проект Lift, який дозволить новим людям отримати доступ до державних вакансій, прийняття рішень через презентацію ідей та прийти у політику.

«Станьте частиною команди, поділіться ідеєю або презентуйте готовий продукт», – йдеться у заклику.

На сайті є можливість подивитися вакансії і подати резюме, розповісти про себе, про ідею, поділитися продуктом.

«Lift – це проект команди Зеленського, платформа, що нарешті дасть поштовх для змін у країні: нових людей на державні та соціальні проекти, інноваційні ідеї та розробки, що сформують державу як зручний сервіс для кожного громадянина України», – йдеться в описі проекту.

 

Також представник Зеленського провів зустріч з міжнародними експертами щодо реалізації проекту «держава у смартфоні».

Про це повідомляє прес-служба президента.

Радник президента Михайло Федоров зустрівся з представниками Міжнародного фонду Євразія (проект TAPAS), Фонду Східна Європа (проект EGAP), Академії е-урядування Естонії (проект EGOV4Ukraine), Офісу реформ адміністративних послуг, Американської торговельної палати та Державного агентства з питань електронного урядування.

«Ключова мета зараз – визначити конкретні шляхи та механізми прискорення реалізації цього амбітного проекту, зробити електронний уряд більш технологічним, зручним і суттєво збільшити кількість його користувачів», – заявив на зустрічі Федоров.

Схожі новини