Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Жидачеві виявили величезну територію, засмічену целюлозними відходами
04 Травня, 10:32
logo-black

В Жидачеві виявили величезну територію, засмічену целюлозними відходами

 

Наталія Павлишин

 

В Жидачеві виявили величезну територію, забруднену відходами целюлозного виробництва. Орієнтовна площа засмічення в районі вулиць Заводської та Будівельників — у напрямку руху до водозаборів КП «Жидачівводоканал» — до 100 м кв.

 

«Ми провели перевірку і зафіксували забруднення природного середовища на площі майже 1 гектар. Взяли всі необхідні проби, сформували матеріали і скерували їх у правоохоронні органи, зокрема й повідомили обласну Прокуратуру», — розповів LMN начальник Держекоінспекції у Львівській області Микола Маланич.

 

0000_zhyda4iv3

Таке масштабне засмічення в цьому місті вперше. Хоча, як зазначив держекоінспектор, загалом на Львівщині таке вже траплялося.

 

«Зараз важливо встановити особу, яка це зробила. Також доведеться проводити рекультивацію, а це — додаткові затрати. Сама проблема не зникне. Звичайно, що це небезпечно, бо забруднює поверхневі води, ґрунти», — додав Микола Маланич.

 

0000_zhyda4iv2

Керівник Держекоінспекції Львівщини закликав громадян не бути байдужими і звертатися, коли бачать порушення законодавства про охорону довкілля. Бо саме такі звернення часто допомагають виявити і усунути еконебезпечні ситуації.

 

 

Фото: Держекоінспекції Львівщини

  • 0
  • 180
Схожі новини