регіональні новини
Написати нам
Вадим Прудивус із Нового Роздолу переніс три зупинки серця
10 Листопада, 15:25
logo-black

Вадим Прудивус із Нового Роздолу переніс три зупинки серця

Вікторія Ничта

13-річний Вадим Прудивус із Нового Роздолу потребує допомоги. У хлопчика виявили страшну хворобу – дилатаційну кардіоміопатію (збільшення лівого шлуночка серця). Вадимко з 26 жовтня перебуває у реанімації в одній із львівських лікарень. Стан хлопчика дуже важкий. Для того, щоб врятувати дитині життя необхідна дороговартістна операція. Батьки вже зібрали половину необхідної суми і благають небайдужих допомогти зібрати ще 15 тисяч доларів.

«До мене за допомогою звернулися батьки хлопчика, – розповідає волонтерка Оксана Царик. – Звичайно, що одразу відгукнулася, адже маємо у родині таку ж біду. Зараз рятуємо від раку нашу маленьку Юліанку Кущак із Березини. Донедавна, Вадимко був здоровим життєрадісним хлопчиком із своїми дитячими мріями. Любив спорт, дбав про тварин, допомагав батькам. Страшний діагноз перекреслив усе. Хлопчик вже переніс три зупинки серця і операцію по встановленню кардіостимулятора. Зараз в нього відмовляють нирки. Дитина на діалізі. А також у Вадима збився ритм серця. Міокард не скорочується».

На жаль, оптимістичні прогнози лікарів не справдились, а тому хлопчику терміново призначили операцію.

«Спочатку прогнози лікарів були дуже оптимістичними, – продовжує волонтерка. – Батьки мали надію на повне одужання. Але, на жаль, цього не сталося. Хлопчику призначили термінову операцію, яка вартує 30 тисяч доларів. Якщо все пройде добре, то за 6-8 років необхідно буде робити трансплантацію серця. Але зараз не про це. Важливо врятувати життя Вадима! Дорога кожна хвилина і кожна гривня».

Батьки та волонтери благають про допомогу і молитву за здоров’я Вадима Прудивуса.

Реквізити для фінансової підтримки:

5168 7574 0948 9350 ПриватБанк Прудивус Г.Я.;

5375 4141 0127 7704 МоноБанк.

Схожі новини