Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вакарчук більше не очолює партію «Голос»
11 Березня, 21:16

Вакарчук більше не очолює партію «Голос»

В’ячеслав Вакарчук більше не є головою парламентської партії “Голос”. Про це співак заявив на своїй сторінці у Facebook після з’їзду партії.

«Після обрання нового президента ми стали перед вибором: нові обличчя без жодного досвіду чи старі політики з досвідом – з досвідом корупції, кумівства і маніпуляції. Ми дали альтернативу, “Голос” – це нові, але професійні обличчя. Сьогодні ми стоїмо перед дуже серйозним викликом: влада під виглядом нових облич насправді протягує старі. Ми ж своїм прикладом демонструємо протилежне: ми приводимо до лідерських позицій і в партії і парламенті нових професійних людей. Саме тому сьогодні з’їзд партії «Голос» обрав новим головою партії найкращого управлінця з нашої команди – Кіру Рудик, – сказав Вакарчук. – А я як лідер буду продовжувати розбудову партії. Моя місія – і далі приводити в політику нових чесних професійних людей із власним баченням і створювати всім тим, хто йде до влади без візії, компетенції, власного бачення. А також боротись із тими, хто йде в політику для власного збагачення».

Також Вакарчук зазначив, що його формат – це місія політичного провайдерства.

 

 

 

35-річна Кіра Рудик – нардепка від партії “Голос”. Головний операційний директор (COO) Ring Ukraine – українського підрозділу міжнародної IT-компанії Ring.

У 2008 році закінчила факультет інформатики Києво-Могилянської академії за спеціальністю “Інформаційні управляючі системи та технології”. Працювала в декількох IT-компаніях України і США, пройшла шлях від тестувальника до топ-менеджера.

  • 0
  • 1241
Схожі новини