Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вакарчук, Порошенко та Тимошенко обмінялись заявами щодо потенційної коаліції
21 Липня, 22:38

Вакарчук, Порошенко та Тимошенко обмінялись заявами щодо потенційної коаліції

Партія “Голос” готова вести переговори про створення коаліції з партіями “Європейська солідарність” та “Батьківщина”.

Про це повідомив “Громадському” кандидат у депутати від «Голосу» Ярослав Юрчишин

«Ми ніколи не ввійдемо у коаліцію з проросійськими силами, які відстоюють інтерес окупанта. За яке б життя вони не називалися. Ми готові вступати в коаліцію із тими силами, за якими не стоять олігархи. Якщо сили Порошенка і Тимошенко будуть серйозно готові вести розмови про деолігархізацію – ми готові з ними вести переговори», – повідомив Юрчишин.

Головним партнером партії “Європейська солідарність” у новообраній Верховній Раді є партія Святослава Вакарчука “Голос”.

Про це заявив лідер партії “ЄС”, п’ятий президент України Петро Порошенко.

«Головним партнером ми вважаємо найбільш ідейно близьку партію “Голос”, якщо офіційні результати ЦВК підтвердять дані екзит-полів. Пропоную стишити емоції передвиборчої кампанії та об’єднатися на європейській та євроатлантичній платформі», – заявив Порошенко.

Лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко заявила, що питання коаліції залежить від президента  Володимира Зеленського.

Про це вона заявила на підсумковрму брифінгу.

«Найбільшу фракцію і перше місце отримала партія президента України Володимира Зеленського. І сьогодні в його особистих руках знаходиться питання формування коаліції. Тільки президент України та його партія будуть приймати рішення, з ким створити коаліцію, кого висувати на посаду прем’єр-міністра, а також на посади міністрів, це тільки в його руках. Із  всіх патріотичних, проєвропейських сил в парламенті ми готові бути в єдиній коаліції тільки зі “Слугою народу” і партією “Голос”. Більше ми не з ким коаліцію створювати не будемо», – заявила Тимошенко.

 

Фото: Фонд “Демократичні ініціативи”

Схожі новини