Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вакарчук розповів про фінансування “Голосу” та ставлення до Зеленського
21 Травня, 07:40

Вакарчук розповів про фінансування “Голосу” та ставлення до Зеленського

Лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук заявив, що його партія не братиме коштів в олігархів.

Про це Вакарчук розповів в ефірі «Свободи слова» на телеканалі ICTV.

«Ми точно не збираємося брати жодної копійки в жодного з олігархів, або тих, кого вважають олігархами, тому що я вважаю неприпустимим говорити про боротьбу з олігархами, а потім приходити і брати в них гроші. Я знаю людей, які кожного дня говорять, що треба боротись з олігархами, але насправді ми всі розуміємо, що якби не було олігархів, то (у них) політичного майбутнього теж, можливо, не було б.

 

Ми діємо зовсім іншим способом, вже сьогодні в нас є десятки достатньо заможних людей, яким дуже далеко до олігархів, які чесно заробляють свій шматок хліба і мають якийсь бізнес, які готові нас підтримувати і підтримують в даний момент. Ми впевнені, що треба по-новому це робити… Ви знаєте, якщо робити по-чесному і ефективно свою передвиборчу кампанію, то вона буде коштувати в рази менше ніж її малюють сьогодні політтехнологи всім цим надутим грошовим мішкам», – заявив Вакарчук.

Святослав Вакарчук та його партія «Голос» мають на меті зробити так, щоб новий президент Володимир Зеленський був підзвітний виборцям.

«Стара політика це сліпа віра в нового президента. Розумієте, в 2004 році ми це проходили. Пам’ятаєте добре, всі чекали і сподівалися. Що було – знаєте. Я думаю, що ми заплатили після цього дуже високу ціну, щоб більше не експериментувати. Тому нова політика це не сліпа віра в президента, а це зробити так, щоб новий президент був підзвітний людям, виборцям. Ми в цьому сенсі готові насправді його у всіх його позитивних реформах абсолютно підтримувати. Більше того – підштовхувати і пропонувати ще більш радикальні реформи. Але, якщо раптом він буде зраджувати інтереси своїх виборців, то ми змусимо його відповідати перед виборцями», – заявив лідер партії «Голос».

 

Фото: РБК-Україна

Схожі новини