Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вакарчук високо оцінює депутатів УГП у Верховній Раді
26 Вересня, 19:46
logo-black

Вакарчук високо оцінює депутатів УГП у Верховній Раді

Тетяна Пасічник

Сьогодні, 26 вересня, у Львівському прес-клубі звітували народні депутати з Львівщини від партії «Голос» – Роман Лозинський, Наталія Піпа, Галина Васильченко та Ярослав Рущишин. Усі, крім Рущишина, – екс-партійці Української Галицької партії. Приїхав і Святослав Вакарчук.

Депутати розповіли про законопроекти, над якими працюють, говорили, які проблеми країни слід вирішувати найперше. Святослав Вакарчук наголосив, що дуже задоволений присутністю у його команді львів’ян, які є справжніми професіоналами.

«Безумовно, той ентузіазм, який панує у нашій команді, багато кого надихає. Ми це бачимо у підтримці людей, – каже. – Нам кидають пачками закони, які ледь встигаєш прочитати. Деякі колеги з парламенту, з інших фракцій, може, навіть і не повністю розуміють, про що в них йде мова. Мої ж колеги вчитуються в деталі. Вони – фахівці своєї справи, добре дивляться, що насправді ховається за кожним законопроектом. Часто було, що депутати нашої фракції робили у законопроекті правки, які зупиняли Верховну Раду від стратегічних і тактичних помилок. Для мене велика честь сидіти поряд з колегами-львів’янами, які представляють «Голос» у Верховній Раді».

Також Вакарчук заявив, що партія «Голос» працює повільно, але правильно.

«Всі хочуть швидше, більше та ефективніше. Однак ми б хотіли, щоб наші закони, інституції, правила були сильнішими за будь-яку політичну волю чи бажання. Ми можемо повільніше йти вперед, але зате точно, постійно, безперервно – так доб’ємося прогресу», – додає.

Лідер партії поділився правилом, якого дотримуються всі представники фракції «Голос».

«Ми ввели у команді поняття «фактр Януковича». Що це таке? Перш, ніж прийняти закон, ми дивимось, чи голосували б за нього за часів Януковича. Тоді дуже легко перевірити, чи треба за нього голосувати чи ні», – розповів.

Фото: Тетяна Пасічник

Схожі новини