Вандали розписали дитячий майданчик у Львові непристойними малюнками | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вандали розписали дитячий майданчик у Львові непристойними малюнками
02 Липня, 13:15
logo-black

Вандали розписали дитячий майданчик у Львові непристойними малюнками

Тетяна Пасічник

Вчора у парку «Знесіння» невідомі знищили дитячий майданчик. Написали багато нецензурних слів та малюнків на кожній гойдалці. Цей майданчик під час великодньої толоки цьогоріч повністю прибрали та перефарбували.

«Шкода роботи людей, які долучаються, допомагають, – розповідає LMN заступник директора парку Знесіння Володимир Лазор. – Мені зранку подзвонили батьки, які там проживають. Розповіли про ситуацію, адже там щодня багато дітей грається. Окрім майданчику ще багато біди наробили. Три ліхтарі розбили, п’ять саджанців чорного горіха вирвали».

Одразу через кілька годин працівники помили гойдалки та місцями зафарбували надписи. Протягом місяця планують повністю привести майданчик у порядок. Володимир Лазор каже, у парку часто відпочивають львів’яни. Однак не всі поводять себе пристойно.

«Я взагалі свого часу поділив людей у статистиці. 40% відпочивальників – порядні люди, які прибирають за собою, гарно себе поводять. Поведінка інших хоче бажати кращого. Не зрозуміло, чи вони у стані алкогольного сп’яніння, чи це менталітет такий. Крики, сміхи пізно вночі. Пляшки лежать зранку. Наші працівники все прибирають потім. Таких випадків є багато, просто цей, що стався з дитячим майданчиком дуже зачепив за душу. Тут бавляться діти, люди докладають зусиль допомагаючи у обгородженні. Я називаю тих людей, які це зробили – нарко-шавйо. Поясню чому. Так у штатах називають фріків, які пропагують наркокультуру. На жаль, у Львові теж є такі субкультури», – каже.

Володимир Лазор подав заяву у Личаківський відділ поліції. Надіється, що винних знайдуть і покарають, адже поруч є багато камер, з яких можна отримати інформацію.

Фото: Володимир Лазор

Відео