Підопічний тренера із Городка виборов титул чемпіона Європи | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Підопічний тренера із Городка виборов титул чемпіона Європи
12 Листопада, 15:39

Підопічний тренера із Городка виборов титул чемпіона Європи

Марта Занюк

Це його перша медаль на такому потужному змаганні

Василь Котяш із Харкова став чемпіоном України із тхеквондо ВТФ. Одним із тренерів хлопця був старший брат Назар, що живе у Городку.

Раніше завдяки братові Василь став чемпіоном України по юніорах та переможцем Ukraine Open Cup рейтингового турніру. Зараз Назар вже не тренує брата, та його заслуга у цій перемозі – беззаперечна.

“Ми вирішили, що йому буде краще з іншим тренером, адже ми брати, в нас були розбіжності в тренувальному процесі і було важко психологічно”, – пояснив Назар.

Зараз 18-ти річний чемпіон Європи навчається в Харкові в спортивному училищі і готується підкорювати інші вершини. У спорт він потрапив волею долі.

“У віці 14 років померла мама, і після того він почав пропадати на тренуваннях, бігав о 5 ранку і мав по 2-3 тренування в день. Сказати, що Василь обдарований – це не сказати нічого. Він дуже відданий тому, що робить”, – каже рідний брат хлопця.

Своїм прикладом Василь підтвердив вираз: “Геній — один відсоток натхнення і дев’яносто дев’ять відсотків виснажливої праці”.

“Я відчуваю гордість за брата. На жаль, я не зміг бути на Чемпіонаті, але я впевнений, що Василь відчував мою підтримку . Такий спортсмен як він має досягнути максимальних результатів. Кожен має свій шанс, свою можливість, головне її не упустити і плідно до неї йти, незважаючи ні на що”, – додав Назар.

Надалі в планах у молодого чемпіона Олімпійські ігри 2024 та звання чемпіона світу.

Відео