Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Вовкун залишається директором Львівської опери
22 Лютого, 19:04
logo-black

Василь Вовкун залишається директором Львівської опери

Діючого гендиректора Львівської національної опери Василя Вовкуна переобрано на посаду. Відповідне рішення сьогодні ухвалила експертна конкурсна комісія у Міністерстві культури та інформаційної політики, повідомляє пересслужба театру.

 

«За рішенням конкурсної комісії з проведення конкурсного добору переможцем став Василь Вовкун. За нього одноголосно проголосували 9 членів комісії. Тепер протягом двох тижнів погодити рішення має міністр Олександр Ткаченко», – йдеться у повідомленні.

Це означає, що й надалі у наступні 5 років Львівська національна опера розвиватиметься відповідно до запропонованої програми Василя Вовкуна «Український прорив в дії».

«Вона, зокрема, передбачає інтеграцію національного оперного та балетного мистецтва в світовий культурний простір, його промоцію та розвиток і актуалізація Львівської національної опери як потужної креативної європейської театральної інституції, що здійснює культурно-освітній вплив на суспільство», – наголосили в театрі.

Додамо, що на посаду директора Оперного театру кандидували чотири особи: український режисер, сценарист, культуролог, гендиректор Василь Вовкун, народний артист України, голова західного відділення Національної спілки театральних діячів України Олег Петрик, заслужений артист України, соліст Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Роман Ковальчук та скрипаль Оперного, диригент Ігор Муравйов.

Експертна конкурсна комісія складалася з дев’яти людей: троє членів комісії були представниками від Міністерства, троє – від громадських організацій і ще троє – від трудового колективу.

Схожі новини