Важкоатлетки зі Львівщини вибороли 3 місце на Кубку України | Львівська мануфактура новин
Важкоатлетки зі Львівщини вибороли 3 місце на Кубку України
08 Березня, 14:25

В Ужгороді завершився Кубок України з важкої атлетики. У змаганнях взяли участь спортсмени із 22 областей України. Важкоатлети зі Львівщини здобули на змаганнях третє місце. Про це повідомили у Львівській ОВА.

Переможцем Кубку Україні у сумі двоборства серед чоловіків став минулорічний чемпіон України Анатолій Горідько. Спортсмен виборов срібло у ривку та срібло у поштовху у ваговій категорії 96 кг.

У перший день змагань спортсмени зі Львівщини вибороли 6 медалей. Ярина Петрук та Марія Куц змагалися у ваговій категорії 49 кг. Ярина Петрук виборола три срібні нагороди, зокрема у ривку, поштовху та сумі двоборства. Водночас Марія Куц також здобула 3 бронзові нагороди.

«У другий день наші представниці також змогли вибороти медалі.  У ваговій категорії 81 кг Анна Кірстюк здобула срібло у ривку та сумі двоборства, а також бронзу у поштовху. А у ваговій категорії 87 кг Ельвіра Борозна виборола бронзові нагороди у ривку та сумі двоборства та срібло у поштовху. У ваговій категорії 64 кг Тетяна Малявська та Вікторія Ткаченко фінішували на 8 та 11 позиції», – зазначили в адміністрації.

Загалом, спортсменки зі Львівщини вибороли третє 3 загальнокомандне місце серед 22 представлених областей України. Незважаючи на те, що напередодні змагань захворіла та не змогла виступити володарка Кубку України та чемпіонка України Мирослава Виздрик.