Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Важливо, щоби у місцевих радах були професійні люди»: «Громадянська позиція» представила своїх кандидатів на вибори 25 жовтня
19 Вересня, 19:02
logo-black

«Важливо, щоби у місцевих радах були професійні люди»: «Громадянська позиція» представила своїх кандидатів на вибори 25 жовтня

Ірина Петришин

Сьогодні, 19 вересня, у Львові на партійній конференції «Громадянська позиція» представила кандидатів, які йтимуть на вибори у жовтні цього року у ради місцевого рівня Львівщини. У партійній команді – волонтери, військовослужбовці, активісти, громадські діячі.

Цьогоріч « Громадянська позиція» подала свої кандидатури майже в усі ОТГ Львівської області. На минулих виборах до місцевих рад партія отримала хороший результат – більше 200 депутатів усіх рівнів. Це депутати селищних та районних рад, 8 депутатів обласної ради та 7 депутатів міської ради.

 

«Майже вся стара команда збереглася. Непросто було її зберегти, адже по нас «стріляли», ми перешкоджали дуже серйозним особам робити свої афери. Додалось чимало і нових людей. Неймовірно радий, що вони до нас долучилися. У наших планах зайти в усі ради Львівщини – це міська та обласна ради Львова, районні ради, а ще й у ОТГ. Ми продовжуватимемо всі свої плани: чесно та професійно працюватимемо», – розповідає голова Координаційної ради ГП Володимир Гірняк.

img_8448
img_8461

Вибори відбуватимуться у 50 ОТГ Львівщини. Зокрема, у Львівському, Стрийському, Яворівському, Дрогобицькому, Червоноградському, Золочівському та Самбірському районах. Партія «Громадянська позиція» у майбутньому має на меті розвивати місцеве самоврядування, покращувати освітню та культурну сферу.

«Місцеве самоврядування – це одна із найважливіших інституцій в управлінні країною. Не можна недооцінювати участь місцевих рад у побудові держави. Важливо, щоби там були професійні люди, тому я долучився до «Громадянської позиції». Ключовим для мене стало те, що їхня позиція у радах є незмінною. Важливим пунктом були люди, які наповнюють цю команду», – говорить LMN кандидат у депутати до Львівської обласної ради, активіст Василь Курій.

 

У планах партії також захист довкілля, розвиток інфраструктури, оновлення сфери здоров’я. Кандидати від ГП знають, як правильно реорганізувати лісову галузь, реформувати комунальні підприємства.

 

«За ці роки було чимало зроблено. Найбільше я пишаюся ініціативою «Стратегія розвитку мікрорайонів Левандівка-Білогорща», в яку закладалося капітальне будівництво доріг. Ми долучалися до багатьох акцій волонтерства, зокрема, до акцій з міжнародними організаціями»,- зазначає депутатка Львівська міської ради від ГП Анна Мармуляк.

 

Фото: надані ГП

Схожі новини