Вбили за наркотики: на Львівщині судитимуть трьох молодих хлопців, що «розібрались» з неповнолітніми | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вбили за наркотики: на Львівщині судитимуть трьох молодих хлопців, що «розібрались» з неповнолітніми
26 Жовтня, 17:55

Вбили за наркотики: на Львівщині судитимуть трьох молодих хлопців, що «розібрались» з неповнолітніми

За жорстоке вбивство неповнолітніх на Золочівщині судитимуть трьох чоловіків — 23-річного та 22-річного мешканців Золочівського району та 20-річного львів’янина. Як повідомили у Львівській обласній прокуратурі, відомо що чоловіки вбили та спалили тіла хлопця та його дівчини.

Прокурори в суді довели, що у 2020 році на Золочівщині обвинувачені до смерті побили битою неповнолітніх хлопця та його дівчину. Після чого їх тіла спалили та закопали у лісі. Встановлено, що обвинувачені займалися збутом канабісу за допомогою Telegram-каналів, роблячи закладки. До цього вони неодноразово залучали потерпілого.

Проте, згодом між хлопцями трапився конфлікт через те, що нібито неповнолітній привласнив собі наркотичні засоби. За це фігуранти вирішили «розібратися» з ним та запропонували зустрітися. Однак хлопець прибув на зустріч не сам, а зі своєю дівчиною, що і змінило план розправи.

Вбивцям призначено покарання у виді 15 та 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна та 10 років позбавлення волі відповідно. До набрання вироком законної сили фігуранти знаходитимуться під вартою.

Відео