Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вчені виявили новий симптом штаму «Омікрон»
27 Січня, 13:19

Вчені виявили новий симптом штаму «Омікрон»

Американські вчені виявили, що при захворюванні на штам коронавірусу «Омікрон» у хворих можуть боліти вуха. Про це повідомляє «Коронавірус_Інфо».

Вчені розповідають, що найчастіше «Омікрон» вражає верхні дихальні шляхи (рот, ніс). Саме це зазначив доктор з інфекційних захворювань Каліфорнійського університету, й спричиняє біль у вухах.

Експерти переконують не ігнорувати біль у вухах, адже це може бути важливою ознакою захворювання.

 

 

«Якщо ви помітили втрату слуху, запаморочення або дзвін у вухах, не ігноруйте їх. Пройдіть офіційне тестування. У деяких наших пацієнтів ми бачили, що втрата слуху є єдиною ознакою зараження Covid-19», – радять науковці.

Нагадаємо, від вчора, 26 січня, на Львівщині посилили карантинні обмеження, щоб запобігти розповсюдженню  коронавірусної хвороби. Таке рішення прийняли члени обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Упродовж останнього тижня спостерігається негативна динаміка захворюваності та госпіталізацій. Рішення про посилення карантинних обмежень прийняли для того, щоб попередити запровадження на Львівщині «червоної» зони епіднебезпеки.

Схожі новини