Вчені винайшли ефективні ліки проти коронавірусу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вчені винайшли ефективні ліки проти коронавірусу
11 Жовтня, 15:06

Вчені винайшли ефективні ліки проти коронавірусу

Експериментальна суміш антитіл, розроблена фахівцями компанії AstraZeneca, знижує ризики госпіталізації та смерті удвічі при зараженні COVID-19, повідомляє Українська правда, посилаючись на Reuters.

«AZD7442» містить антитіла, синтезовані в лабораторії, які залишаються в організмі на кілька місяців і знищують вірус у випадку зараження.

«Ці позитивні результати обіцяють, що ми зможемо робити швидке й нескладне щеплення цією сумішшю та змінимо перебіг цієї жахливої пандемії»,  – зазначив Г’ю Монтгомері, очільник групи дослідників нового препарату.

У дослідженні ліків, що проводили експерти компанії-виробника, взяли участь близько 900 дорослих в 13 країнах. Одна половина учасників отримували ін’єкцію сумішшю «AZD7442», а інша – плацебо.

Новий «коктейль» моноклональних антитіл під назвою «AZD7442» зменшував ризики госпіталізації та смерті в людей, у яких симптоми хвороби не тривали більше 7 днів.

Вакцини, на противагу, спонукають організм виробляти антитіла самостійно.

Новий медичний препарат можна буде використовувати як для профілактики, так і для лікування пацієнтів на амбулаторному лікуванні через ін’єкцію у м’язи. Передовсім, його використовуватимуть для людей, у яких не сформований достатньо високий рівень захисту від вакцинації.

AstraZeneca вже подали заяву до регуляторів США, щоб отримати дозвіл на екстрене застосування препарату для лікування пацієнтів з COVID-19.

Нагадаємо, схожий «коктейль» з антитіл «Регенерон» розробляє також корпорація «Roche Pharmaceutical». Щеплення їхнім препаратом показали 72% захист від симптоматичного перебігу впродовж першого тижня після щеплення, і зростало до 93% після 7 днів.

Фото: УП

  • 0
  • 2209
Відео