У ніч на 24 травня росія масовано атакувала Київ. Станом на 25 травня, за даними КМДА, загинули двоє людей, ще 91 отримали поранення. Під удар потрапили житлові будинки, ринок на Лук’янівці, торговельні центри та десятки малих бізнесів. Серед них – кав’ярні на Подолі, власники яких за одну ніч втратили частину приміщень, обладнання та спокій. В етері «Львівської мануфактури новин» підприємці та військовий розповіли, як після вибухів люди почали надавали їм підтримку.
Співвласник пошкодженої кав’ярні HOGO на Подолі Євген Прусак розповів, що після атаки був готовий закривати заклад. За його словами, переломним моментом стала реакція людей, які масово прийшли підтримати кав’ярню.