Вчора за півтори години у Львові випала чотириденна норма опадів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вчора за півтори години у Львові випала чотириденна норма опадів
18 Липня, 14:55

Вчора за півтори години у Львові випала чотириденна норма опадів

Вчора ввечері, 17 липня, у Львові за півтори години випала чотириденна норма опадів. Через це у місті були зафіксовані підтоплення. Про це повідомили у Львівській міській раді.

“Були виявлені підтоплення на вул. Костя Левицького, Дороша, Тершаківців. Незначні намули піску були на перехресті вул. Сахарова – Княгині Ольги – Горбачевського. Оскільки пісок був на трамвайних коліях, то ще вчора працівники Львівелектротрансу оперативно очищали колії від намулу. Сьогодні зранку трамваї виїхали на маршрути у звичному режимі”, – розповіла Ірина Маруняк, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Найбільше води було на просп. Чорновола – вул. Торф’яна. Тут відбувся розлив колектора. Плити самого колектора не підірвало, відбулось лише розгерметизовування швів і вода порушила благоустрій. Зараз бригади Львівводоканалу проводять герметизацію швів на колекторі і відновлюють благоустрій.

Водночас сьогодні зранку було обстежено будинки на вул. Торф’яній і вул. Покутській. Будинки на цих вулицях не постраждали, а у підвальних приміщеннях було приблизно 2 см води, яка швидко зійшла.

“Відзначу, що виділені кошти з резервного фонду на виконання першочергових протиаварійних робіт у будинках на вул. Торф’яна, 21, Покутська, 4, 4а, 6 – це будинки, які часто підтоплювало. Роботи вже розпочалися. У цих будинках міняємо каналізаційну мережу, робимо гідроізоляцію, підпірні стінки, щоб вода не потрапляла у будинки. Орієнтовно до 1 вересня буде завершено основну частину робіт”, – розповіла Ірина Маруняк.

Зазначимо, через вчорашню зливу було зірвано 9 люків, адже вони не витримували навантаження від води. Зараз Львівводоканал встановлює люки на свої місця.

Також були підтоплення дахів у кількох будинках, де ливнева каналізація не встигала прийняти великий об’єм води. Ще вчора ввечері комунальники виходили на місця і чистили ливневу каналізацію, де це було потрібно.

“Сьогодні з 06.00 год ранку усі комунальні служби працюють. Очищали територію від піску, чистили дощоприймачі від замулення”, – додала Ірина Маруняк.

До слова, пошкоджених машин чи повалених дерев внаслідок негоди немає.

Відео